Czy ktoś pamięta Nether? Gra powróciła z marnym odzewem

przez DeVel
0 komentarzy

Gra Nether cieszyła się sporą popularnością kilka lat temu, osobiście również i mi podobał się ten post apokaliptyczny klimat. Potwory, wykonywanie misji, mechanika były dość ciekawe i gra mogła stać się hitem, ale los Nether spotkał niestety odmienny los. Gra została zamknięta przez złe decyzje jak i umiejętności twórców oraz brak jakichkolwiek sensownych aktualizacji.

Nether tym razem powraca pod nazwą Nether: The Untold Chapter. Nie jest już wydawany przez pierwotnych twórców (na szczęście), lecz przez „grupę” odpowiedzialną za pełnoprawny emulator (teraz już grę) NewZ. Obecni twórcy na pewno będą aktualizować grę, co do oryginalnej gry wprowadzili optymalizacje, zmiany z modelami oraz poprawki błędów, których i tak zostało jeszcze bardzo dużo.

Co z minusów?

Mieszane opinie na temat powrotu gry (być może warto dać szansę dlatego, że to inni twórcy), gra kosztuje 53,99zł (zdecydowanie za dużo), bardzo mała liczba aktywnych graczy – poniżej 100 oraz to, że po niedługim czasie nie problem o skrzynki, do których do otwarcia potrzebny jest oczywiście płatny kluczyk (P2W).

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz