Czwarty sezon Diablo IV- wszystkie informacje

Wczoraj, 14 maja rozpoczął się nowy sezon Diablo IV, który wprowadza wiele nowości i daje szansę na odrodzenie tej powoli już porzuconej przez graczy grze. Tytuł 4 sezonu to „Łupy na nowo” a twórcy postanowili wprowadzić zmiany nie tylko w przedmiotach, ale także w mechanikach gry. Oto lista zmian:

-Zmniejszono liczbę podstawowych afiksów oraz częstotliwość wypadania przedmiotów. Na rzadkość wypadania przedmiotów będzie od teraz wpływała ranga świata.
-Wprowadzono nowy system jakim jest „Hartowanie”, umożliwiający personalizowanie wyposażenia przez graczy. Aby to zrobić trzeba będzie udać się do kowala i użyć odpowiedniego schematu, które są rozsiane w świecie gry.
-Dodano aktywność sezonową „Zew Wilków”, dzięki której można uzyskać honor, za pomocą którego odblokujemy dostęp do nagród sezonowych.
-Wszystkie legendarne aspekty będą znajdować się w kodeksie potęgi, nie trzeba będzie już nosić kryształów aspektów.
-Podczas zabijania wrogów w piekielnym przypływie, wygenerowane zostanie zagrożenie. Po osiągnięciu 3 poziomu zagrożenia zaatakuje nas horda wrogów razem z Piekielnym, za pokonanie którego dostaniemy itemy umożliwiające odprawianie przeklętych rytuałów.
-W ostatniej fazie gry będzie można zdobywać odłamki runiczne, dzięki którym można otwierać doły, gdzie w limicie czasowym będziemy musieli pokonać odpowiednią liczbę przeciwników oraz bossa, a każda nasza śmierć będzie skracać limit przebywania w dole. Za ukończenie dołu będziemy otrzymywać przedmioty oraz odblokujemy kolejny poziom dołów.
-Jako nowy uber boss powraca Pani Cierpienia, którą można przywołać w Komnacie Wisielca po zebraniu odpowiednich materiałów.


Czy te zmiany wystarczą, aby gracze wrócili na dłuższą metę do DIablo? Na chwilę obecną statystyki na steam pokazują, że przyrost graczy jest stosunkowo wysoki, ale jak długo się to utrzyma, dowiemy się w najbliższych tygodniach.

0 komentarzy 0 FacebookTwitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarze
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chętnie poznamy twoją opinię, zostaw komentarzx
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00

Wykryto Ad-Blocka

Uprzejmie prosimy o wyłączenie ad-blocka lub dodania naszej strony do wyjątków. Szanujemy naszych czytelników i nie jest to wymagane :)