Crying is not Enough – zapowiedź prawdziwego horroru

przez DeVel
0 komentarzy

Crying is not Enough powinno przykuć uwagę fanów połączenia survivalu z horrorem. Gracz z kamery z trzeciej osoby musi zmierzyć się z wrogami, korzystając z broni i innych mechanizmów przetrwania. Znajdziemy także różne zagadki i powoli będziemy rozwijać historię.
Gra nie miała dobrego początku, prace nad nią rozpoczęły się w lutym w 2013 roku i trwały dotąd 5 lat. Powodem wydłużonej produkcji była między innymi chęć twórców ze studia Storyline Team do wpasowania się w standardy obecnych gier.

Fabuła

Bohaterem gry jest 35 letni Jacob Helten, którego żona miała poważny wypadek samochodowy. Kilka tygodni później po wypadku jej zdrowie zaczęło się szybko poprawiać, lecz przed wyjściem znika tajemniczo ze szpitala.
Tego samego wieczoru nieznajoma kobieta kontaktuje się z Jacobem i twierdzi, że wie gdzie jest jego żona i postanawia mu pomóc.
W tym momencie rozpoczyna się mroczna podróż w tajemniczym odległym miejscu, gdzie nasz bohater zaczyna rozumieć, że zniknięcie jego żony jest niczym więcej jak drobnym incydentem w porównaniu do czekającej na odkrycie historii.
Niedługo później bohater znajduje się wplątany w grę pełną nienawiści, strachu i spisków, w której jest zmuszony do przystosowania się i przetrwania.

 

 

 

 

 

 

 

 

Premierowy trailer:

Premiera gry odbędzie się 8 czerwca na Steam. Niedługo po tym gra pojawi się na PS4 oraz Xbox One.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz