Rekrutacja
Rekrutacja

Kluczem sukcesu zagadkowej gry jest udana narracja. W Conway: Disappearance at Dahlia View wcielimy się w detektywa i pomimo początkowych obietnic, zdecydujemy się odszukać zaginioną małą dziewczynkę.
Gra ma podstawy na udaną grę detektywistyczną. Skrypt fabularny z wydarzeniami jest umiejętnie napisany. Nasz główny bohater, ku utrudnieniu porusza się na wózku. Początkowe śledztwo przy pomocy aparatu ze zbliżeniem, w końcu zmusi nas do opuszczenia naszego mieszkania.

board

Miejscem akcji jest mroczne miasteczko Dahlia View. Na drodze poszukiwań, będziemy mogli obserwować z ukrycia mieszkańców, rozwiązywać łamigłówki i zbierać dowody. Graficznie gra posiada stylistykę znaną z produkcji Telltale Games, jak The Walking Dead czy Wolf Among Us. Jest i przy tym gorsza wiadomość, wymagania gry są naprawdę przesadzone. W zalecanych wymaganiach znajduje się karta graficzna z 6GB pamięci od Nvidii oraz 8GB pamięci od AMD, minimalne to odpowiednio 2-4GB.

W ramach łamigłówek różnorodność jest zaletą, jednakże jedyne pod względem działania do czego można się przyczepić to ich działanie. Bugi powodują problemy takie jak trudności z otworzeniem zamka przy pomocy wytrychu, jednakże da się je „przezwyciężyć”. Conway: Disappearance at Dahlia View jest polecaną grą ze względu na fabułę, ciekawe wydarzenia jak i samą rozgrywkę.

0 komentarzy 0 FacebookTwitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarze
Inline Feedbacks
View all comments

© 2024 GamingUniverse.pl

0
Chętnie poznamy twoją opinię, zostaw komentarzx
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00

Wykryto Ad-Blocka

Uprzejmie prosimy o wyłączenie ad-blocka lub dodania naszej strony do wyjątków. Szanujemy naszych czytelników i nie jest to wymagane :)