Conan Exiles to gra opiera się na przetrwaniu w otwartym w świecie z możliwością gry z innymi graczami od studia FunCom.
Akcja rozgrywa się w uniwersum Conana Barbarzyńcy. Grę w wersji Early Access można zakupić na platformie Steam, podstawowa edycja gry kosztuje 29,99€. Interfejs jak i napisy są dostępne w języku polskim. Premiera odbyła się 31 stycznia 2017 roku.

Zarys fabuły

Gracz rozpoczyna jako wyrzutek bez żadnego ekwipunku i musi przetrwać przemierzając surowe pustkowia. Na swojej drodze możemy spotkać wiele bestii oraz bandytów, którzy chcą nas za wszelką cenę zabić wliczając w to innych graczy. W czasie podróży można spotkać wiele tajemniczych i starożytnych ruin pradawnych cywilizacji, które przybliżą nam historię tego świata. Branie pokonanych w niewolę pozwoli nam zorganizować własną armię lub złożyć ich w ofierze bogu licząc przy tym na nagrodę.

Gra

Klimat w grze jest zróżnicowany, możemy spotkać wiele różnorodnych krajobrazów. Mocno rozwiniętym elementem jest crafting, np. kuźnia pozwoli nam stworzyć potężny oręż i zbroję. Również budowanie obiektów jest bardzo różnorodne, możemy zbudować wioskę, a nawet miasto z masą dekoracji. Kamera może być ustawiona z trzeciej lub pierwszej osoby. Dodatkowo znajdują się elementy ulepszające nasze podróżowanie po pustkowiu jak warunki atmosferyczne.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz