Conan Exiles – Aktualizacja: Optymalizacja, Balans, Czystki i nowy VOIP

przez DeVel
0 komentarzy

Poza poprawkami i zmianami poprawiającymi przyjemność z gry, dodano nowego bossa i przerobiono balans NPC i kosztu craftingu.

Dla fanów role-playa dodano całkowicie nowy system głosowy (VOIP) w grze wraz z animacjami mówienia. Kilka nowości dla osób, które lubią tworzyć swoje własne historie i lubią mieć więcej rzeczy, które nie są związane z walką lub strukturami.

Do gry dodano nowe obozowiska NPC, a niektóre strefy są bardziej zaludnione. Craftowanie i zabijanie dodaje więcej punktów doświadczenia.

Nowy boss – Czarny Yeti. Można znaleźć na południowym wschodzie od wulkanu i w górach na północy Mounds of the Dead. W pobliżu bossa nie ma legendarnych skrzynek, ale po zabiciu zdobywa się klucz jak w przypadku innych bossów.

Unnamed City dostarcza teraz większej ilości przedmiotów i jest większym wyzwaniem dla graczy. Zalicza się w to dodanie 8 nowych bossów z nazwy, część minibossów, legendarne części pancerza i nowe legendarne bronie. Bossy w Unnamed City wyrzucają także Fragmenty Mocy, specjalne przedmioty, które można wymienić gdzieś w tej lokacji.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz