Call of Cthulhu – zapowiedź oficjalnej gry

przez DeVel
0 komentarzy

Call of Cthulhu w wykonaniu Cyanide Studio zyska tytuł oficjalnej gry Cthulhu. Liczna ilość tajemniczych zagadek w świecie pełnym horroru, przerażającego szaleństwa i spowitym Starymi Bogami z uniwersum Lovecrafta – fani zdecydowanie nie mogą przegapić tej produkcji.

Fabuła

Rok 1924. Prywatny detektyw Edward Pierce zostaje wysłany, aby zbadać tragiczną śmierć rodziny z Hawkins w ich olśniewającej posiadłości na odosobnionej Darkwater Island na brzegu Bostonu. Pomiędzy nieprzyjazną lokalną społecznością i podejrzanymi zgłoszeniami policji, staje się jasne, że w ta sprawa jest czymś więcej niż wydaje się na pierwszy rzut oka. Pierce pogrąża się w świecie spisków, kultystów i niewyobrażalnym horrorze. Ukryte przejścia, koszmarne przytułki, nielegalne bary i magazyny wyglądające na opuszczone… Pierwotnie wspierane przez dawno nieistniejący przemysł, wyspa jest teraz domem dla zdesperowanych starych żeglarzy i rozpadających się rodzin, które nie mają gdzie się podziać. Nie są mile nastawieni do obcych.
W obliczu strachu, który sięga poza ludzkie pojmowanie, musisz zagłębić się w sekrety skrywane przez lokalną społeczność Darkwater Island. Rozmawiaj z mieszkańcami wyspy, pokonuj śmiertelne niebezpieczeństwa i odkrywaj tajemnicze wskazówki w desperackiej próbie odkrycia przerażającej prawdy sprawy z Hawkins.

Poniżej można zobaczyć trailer z gry:

Data premiery nie jest ustalona, gra pojawi się na konsolach jak i na PC.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz