Boże Narodzenie w Dying Light – Winter Event

przez Shaman
0 komentarzy

Grinch w tysiącach egzemplarzy, w postaci zombie, próbuje zniszczyć święta. A twoim zadaniem jest zatrzymanie ich podczas winter event w Dying Light i zebranie sezonowanych itemków.

To że wybuchła zaraza- to wiemy i jakoś się przyzwyczailiśmy, to że NATO chciało zmieść z powierzchni ziemi całe miasto- też wiemy i też daliśmy radę, ale teraz musisz skupić się na uratowaniu Bożego Narodzenia. Dlatego podczas Winter event musisz wkroczyć, aby uratować festiwal. W paczkach GRE i kryjówkach Rais możesz spodziewać się prezentów, które musisz przynieść kwatermistrzowi. Zombie sprinter ukradły niektóre z prezentów- dorwij je.

Powinieneś szczególnie uważać na małe gobliny, które wydają się słodkie, a naprawdę chcą ozdobić twoimi jelitami choinkę! Gobliny upuszczają różne łakocie, możesz je zjeść aby otrzymać jakiś randomowy lekki buff.

Wykonuj zadania z dziennika gry, aby zdobyć różne świąteczne nagrody. Jeśli społeczności uda się uzbierać pewną liczbę prezentów do 2 stycznia 2020 r., Wszyscy otrzymają plan wspomnianej laski z trzciny cukrowej. 

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz