Bioshock 4 – oficjalna zapowiedź

przez Bearowata
0 komentarzy

Tym, którym końcówka obecnego roku wydawała się szara i nudna na czoło wychodzi oficjalna zapowiedź Bioshocka 4!

Firma Take-Two interactive ogłasza pracę nad nowym tytułem, kontynuacją legendarnej serii – jednocześnie producenci przedstawiają nam nowe studio pracujące nad grą – Cloud Chumbe Warto jednak zauważyć, że opiekować się projektem będą m.in Hoagy de la Plante, Scott Sinclair, Jonathan Pelling (jedni z twórców poprzedników pretendent .Celem gry jest uderzyć w platformy nowej generacji, a gra jest dopiero w fazie tworzenia – nasuwa się myśl, więc że na grę musimy jeszcze trochę poczekać.

Osobiście wydaje mi się, że na potomka tak dobrej serii jesteśmy w stanie czekać nawet tych parę lat, tym bardziej że powoli fani zaczęli tracić nadzieję na nową przygodę w podwodnej dystopii. Tytuł ma wysoką poprzeczkę z czym możliwe są opóźnienia premiery, ale lepiej poczekać dłużej niż dostać nagle klapę (najlepszym przykładem, który mogę nasunąć jest Andromeda od Bioware)

Podsumowując – będzie, nadchodzi – nowa odsłona legendarnego cyklu. Kiedy? Dokładnie nie wiadomo, ale przeczekaliśmy już 6 lat, teraz wiemy że nie na darmo.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz