Battle Brothers to wymagająca gra turowa łącząca RPG oraz strategię. Tworzona jest przez Overhype Studios na PC, Mac i Linuxa. Gra jest inspirowana klasykami, takimi jak X-COM i Jagged Alliance. Zostajesz przywódcą drużyny składającej się z najemników i poszukiwaczy przygód szukających skarbów, sławy i legendarnych artefaktów. Podczas twojej podróży, inwazja na wielką skalę pozostawia po sobie tylko płonące gruzy. Ty i twoi towarzysze wyłaniają się jako ostatnia nadzieja ludu na rozwikłanie źródła inwazji i uderzenie w jej serce. Okażesz się być zdolnym dowódcą używającym sprytnych taktyk, aby wyjść zwycięsko, lub polegniesz marnie wysyłając swoich towarzyszy w daremną krwawą łaźnię? Wszystko zależy od ciebie, lecz uważaj – każda decyzja się liczy.

Zalety Battle Brothers

  • Proceduralne generowana mapa świata, walk, postaci oraz nawet natura inwazji. Nie ma dwóch takich samych gier!
  • Otwarty i dynamiczny świat. Brak nudnych liniowych misji, ty decydujesz gdzie się udasz i co zrobisz! Lecz z wyborami łączą się konsekwencje – świat zmieni się na stałe, gdy inwazja pochłonie ziemię, a ty możesz znaleźć spalone miasto doszczętnie, jeśli nie przyjedziesz mu z pomocą
  • Permanentna śmierć – decyzje mają znaczenie. Jeśli towarzysz zginie w walce jest już martwy na zawsze, jego doświadczenie i umiejętności zostaną stracone. Lepiej zastanów się dwa razy zanim poślesz na śmierć towarzysza.
  • Ogromne taktyczne mapy walki. To nie są szachy, to symulacja ogromnej bitwy. zbierz do 12 braci w tym samym czasie na ogromnych mapach walki. Wyślij swoich desantowców przez drzewa na tyły wroga, podczas gdy twoi opancerzeni tarczownicy powstrzymują atak wroga.
  • Poziomy wysokości w mapach walki. Wykorzystaj wysokie podłoże dla swojej taktycznej przewagi! Zwiększ zasięg swoich łuczników lub odeprzyj napierające ataki przeciwko niezliczonym siłom wroga.
  • Zróżnicowana lista wrogów. Wrogowie nie różnią się tylko nazwą. Wszyscy przeciwnicy posiadają unikalne umiejętności i unikalne zachowanie AI i musisz dostosować swoje taktyki, jeśli chcesz mieć szansę.
  • Rozwój postaci. Każdy brat otrzymuje doświadczenie poprzez walkę. Rozwijaj ich i pozyskuj nowe, potężniejsze umiejętności i zdolności, aby wpasować je we własną strategię.
  • Brak ograniczającego systemu klas. Umiejętności i zdolności twoich braci są dane przez wyposażenie oraz poziom. Chcesz stworzyć drużynę walczącą na dystans? Jedynym ograniczeniem jest to jak sprawdzą się na polu bitwy!
  • Szczegółowy system ekwipunku. Wyposaż swojego brata broniami, pancerzem i potężnymi akcesoriami.

Trailer Battle Brothers

Zdjęcia z Battle Brothers

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz