Atlas czyli najnowsza gra twórców Ark’a

przez Janusz
0 komentarzy

22 grudnia 2018 roku miała miejsce premiera nowej gry studia Insinct Games, studia odpowiadające za jednego z najpopularniejszych survivali, czyli ARK: Survival Evolved.

Chociaż, że gra została zrobiona przez to samo studio wiele się różni od swojego starszego brata

Atlas jest to gra survivalowa z elementami MMO o tematyce piratów podobnie jak Sea of Thieves. Oprócz budowania i zarządzania swoim własnym statkiem możemy również budować bazy jak i walczyć z innymi graczami. Chociaż, że w grze nie ma dinozaurów świetnie zastępują je mitologiczne stworzenia m.in potwory morskie. Te 2 gry są tak podobne do siebie, że większość graczy uważa, że Atlas powinien być zwykłym DLC do ARK’a. w dniu premiery gra uzyskała tylko 23% pozytywnych recenzji na Steam co daje bardzo małą sumę jak na survival. Przyczyną negatywnych recenzji były m.in słabe serwery do których mieli dostęp tylko popularni streamerzy, do tego gra nie jest Asem jeśli chodzi o optymalizację która wypada dużo gorzej od ARK’a (ARK też ma słabą)

Podsumowując:

Gra uzyskała naprawdę słaby start. To może być naprawdę dobry survival lecz musimy dać szansę twórcom na ulepszenie Atlasa.

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz