Czy gra zaczyna umierać?

W ciągu kilku ostatnich dni społeczność się znacznie pomniejszyła. Na platformie Twitch odnotowaliśmy ogromny spadek popularności gry a w samej grze rośnie populacja oszustów

Ponad 500 tysięcy banów

Nie da się tego ukryć, że w każdym meczu widujemy chociaż kilku cheaterów z aimbotem oraz speedhackiem jest to głównie spowodowane słabym anti-cheatem który wypada gorzej niż VAC.

Respawn na granicy bankructwa!

EA oraz Respawn stracili miliony graczy przez co gra może bardzo szybko umrzeć. Gracze nie kryją swojego niezadowolenia i wylewają swoje żale na portalach społecznościowych, oto kilka hejtów.

"Na początku uważałem, że to naprawdę dobra gra lecz po kilku godzinach rozgrywki zmieniłem zdanie. W samej grze jest OGROMNA ilość cheaterów i toksycznych graczy. Twórcy mało wspierają grę i dodają niezbalansowane bronie oraz postacie, zamiast skinami powinni zająć się naprawą tej zepsutej gry. Fortnite jest dużo lepszy!"
"Ta gra po prostu jest zjebana. Postacie mają zepsute hitboxy a Wraith ich właściwie nie ma. Jest pełno cheaterów którzy tylko biegają na speedhacku i napierdalają z kilometra z pierdolonego Peacekeepera. Najlepiej niech w ogóle usuną tą broń a najlepiej całą tą zjebaną grę. Mozambique na zawszę będzie w moim sercu.

Steamerzy odchodzą od Apexa!

Streamerzy również w żaden sposób nie kryją swojego niezadowolenia i mówią o tym głośno, świetnym przykładem jest tutaj Shroud który ostatnio na streamie wypowiedział się na temat gry w następujący sposób:

"Zapewne zapytacie mnie dlaczego odchodzę od tej gry a więc wam na to pytanie odpowiem. Apex nie jest aż tak złą grą lecz gracze którzy są toksyczni, plują na siebie jadem a do tego cheatują. Gracze nie współpracują tylko bardzo często podniecają się na samą myśl, że grają ze mną. Premiera pierwszego sezonu wypadła bardzo słabo, oczekiwałem czegoś więcej, przez ten słaby start ta gra umiera i rezygnuje ze streamów z Apexa a tak właściwie nagrywałem to bo mi zapłacili i to nie małe pieniądze ale nic mnie już do tej gry nie ciągnie. Wracam do moich 10 letnich fanów z Fortnite!"

Prima Aprilis :)


Zostaw Komentarz