Apex Legends to najnowsza gra battle royale od EA

Wojna o Kresy dobiegła końca. Po setkach lat konfliktu pomiędzy Międzygwiezdną Korporacją Przemysłową a Ruchem Oporu, w odległym regionie kosmosu, znanym jako Kresy, w końcu zapanował pokój.

Wyzwolenie miało jednak swoją cenę – opuszczające region siły IMC i Ruchu Oporu zabrały ze sobą wszystko, co miało jakąkolwiek wartość, i zostawiły Kresy w ruinie. Pozbawieni środków do życia i perspektyw mieszkańcy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów. Co odważniejsi z nich przenieśli się na Odludzie.

Mianem tym określa się odległy zbiór planet na obrzeżach Kresów, nietknięty przez wojnę i obfity w zasoby oraz możliwości. Dla mieszkańców Odludzia życie ma jednak niewielką wartość, a niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Niegdyś tutejsi osadnicy, odkrywcy i bandyci spędzali całe życie na niekończącej się walce o władzę. Teraz rozstrzygają swoje spory na Igrzyskach Apex – brutalnych zawodach, w których legendy ze wszystkich zakątków Kresów walczą o pieniądze, sławę i chwałę.

Innowacyjny system walki

Poznaj battle royale w zupełnie nowej odsłonie. Przywracaj sojuszników od życia za pomocą sygnalizatorów odrodzeń. Korzystaj z komunikacji sytuacyjnej i inteligentnego ekwipunku, dzięki któremu zabierzesz ze sobą tylko to, czego potrzebujesz. Ruszaj do akcji w zupełnie nowy sposób – dzięki dowódcy skoku.

Gra jest dostępna na platformie ORIGIN

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz