Among Us – drastyczne zmiany w rozgrywce

Z pewnością większość graczy grało lub chociażby kojarzy Among Us. Jest to tytuł należący do małego niezależnego studia InnerSloth. Gra już dawno osiągnęła swój szczyt popularności, a liczba graczy wyraźnie spadła, więc twórcy zdecydowali się na wprowadzenie kolejnych radykalnych zmian. Nowa aktualizacja wdraża kilka istotnych mechanik, a także oferuje nowe dodatki kosmetyczne.

Nowe role:

  • Inżynier – jest to specjalna rola umożliwiająca członkowi załogi używanie kanałów wentylacyjnych, jednak opcja ta jest ograniczona czasowo;
  • Naukowiec – posiada sprzęt, który pozwala sprawdzić stan życia załogi, lecz wcześniej musi go naładować poprzez wykonywanie powierzonych mu zadań;
  • Anioł Stróż – po swojej śmierci jest w stanie ochronić swoich towarzyszy przed zabójstwem ze strony oszusta (poprzez nałożenie efektu tarczy);
  • Zmiennokształtny oszust – w przypadku tej roli oszust może chwilowo przybrać postać dowolnego członka załogi, jednak każda zmiana formy jest widoczna.
Cztery nowe role oficjalnie wprowadzone do Among Us. Nowa aktualizacja dostępna - BOOP.PL

Poziom postaci, sklep i drzewka kosmetyczne „Cosmicubes”:

Od tej pory żadna rozgrywka nie będzie bezowocna i nawet najmniejszy wysiłek zostanie doceniony. Za każdy wbity poziom gracz otrzymuje punkty doświadczenia oraz tzw. Kapsuły i Fasolki na swoje konto. Za Kapsuły zdobyte w grze można odblokować dodatki kosmetyczne w nowym systemie drzewek zwanym „Cosmicube”. Wraz z wykupowaniem dalszych odnóg drzewka, oferuje ono coraz to ciekawsze przedmioty takie ja: maski, ubrania, a nawet zwierzaki. Do kupienia kolejnego drzewka lub pojedynczych przedmiotów w sklepie natomiast potrzebne będą Fasolki. Do gry wprowadzona została także waluta premium tzw. Gwiazdy (jest ona dostępna do kupienia w sklepie, lecz trzeba wydać na nią realne pieniądze). To właśnie dzięki niej gracz uzyskuje dostęp do bardziej ekskluzywnych drzewek i „upiększaczy” w sklepie.

Nowa duża aktualizacja do Among Us: nowe role i Cosmicube!

Na oficjalnym Twitterze twórców gry widnieje kilkuminutowy i humorystyczny filmik przedstawiający szczegółowo wszystkie nowości.

https://twitter.com/i/status/1458149649999556611

Po więcej newsów, recenzji oraz tekstów publicystycznych ze świata gier zapraszamy na gaminguniverse.pl. Polecamy także śledzić nasze media społecznościowe, aby dostawać powiadomienia o nowych wpisach.

0 komentarzy 0 FacebookTwitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarze
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chętnie poznamy twoją opinię, zostaw komentarzx
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00

Wykryto Ad-Blocka

Uprzejmie prosimy o wyłączenie ad-blocka lub dodania naszej strony do wyjątków. Szanujemy naszych czytelników i nie jest to wymagane :)