Alaskan Truck Simulator – nieoczywisty survival polskiej produkcji

przez Bagasia
0 komentarz

W internecie opublikowano informację o nadchodzącej produkcji polskiego studia Movie Games we współpracy z firmą Discovery Licensing INC o roboczym tytule Alaskan Truck Simulator. Mimo, że na rynku króluje znany wszystkim Euro Truck Simulator 2, znaleźli się chętni na sprawdzenie swoich umiejętności w nowej produkcji, która łączy symulator jazdy ciężarówką i survival.

Fabuła

Akcja gry, jak można wywnioskować z tytułu, toczy się na Alasce – terenie zimnym i nieprzyjaznym, pełnym zagrożeń i bez wygód. Naszym zadaniem jest praca za kierownicą ciężarówki i wykonywanie różnorodnych zleceń. Jednak rozgrywka nie będzie ograniczała się do zasiadania na fotelu kierowcy i naliczaniu kolejnych kilometrów. Gracz zmuszony będzie do opuszczenia bezpiecznej kabiny pojazdu i zmierzenia się z obcym terenem. Do rozgrywki zostały bowiem dodane elementy survivalu.  Spowoduje to, że będziemy musieli zawalczyć o przetrwanie, troszczyć się o własne podstawowe potrzeby i wytwarzać niezbędne nam narzędzia.

Premiera

Alaskan Truck Simulator pojawi się na rynku już na przełomie 2018 i 2019 roku. Licencja, na której bazuje gra pozwala na wydanie jej na właściwie wszystkich najpopularniejszych platformach: PC, Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch oraz nawet na mobilnych jak iOS czy Android.

Pomimo opublikowania tak niewielu szczegółów na temat Alaskan Truck Simulator gra zapowiada się naprawdę dobrze i budzi ciekawość. Miejmy nadzieję, że niedługo dowiemy się czegoś więcej, i że nie zawiedziemy się na tej produkcji.

0

Może ci się także spodobać