60 Parsecs! – kolejna produkcja rodzimego studia

przez DeVel
0 komentarzy

60 Parsecs! to kolejna polska gra studia Robot Gentleman. Gra będzie bardziej rozbudowana od pierwszej części gry owego studia, 60 Seconds! Premiera gry na platformie Steam już 18 września.

60 Parsecs! to przygoda w okresie po wybuchu bomby atomowej, opartej na odkrywaniu i przetrwaniu. Głównym założeniem gry jest utrzymanie swojej załogi ku życiu i zadbanie o ich potrzeby. Podobnie jak w pierwszej części, czekają tutaj na nas trudne decyzje.

Zalety 60 Parsecs!

  • Odkrywaj i ewakuuj się – w ciągu 60 sekund przed zniszczeniem stacji kosmicznej, stosownie zbierz potrzebne zasoby i załogę. Nigdy nie wiesz, kto przyda ci się w danej sytuacji na pokładzie.
  • Przetrwaj i zdecyduj – Kosmiczne pogrzeby są niewygodne, postaraj się zapobiec śmierci, jeśli to możliwe. Korzystaj z ograniczonych zasobów i podejmuj wymagające decyzje, aby zapewnić sobie przetrwanie, nawet jeśli szanse są przeciwko tobie.
  • Eksploruj i craftuj – Wysyłaj ekspedycje, aby znaleźć zasoby, stwórz przedmioty niezbędne do przetrwania i odkrywaj dziwne, nowe i proceduralne światy we wszechświecie.
  • Dowódź i chroń – Jako kapitan, to twoja powinność, aby załoga była szczęśliwa. Przynajmniej w ten sposób nie będą starali się ciebie zabić. Zarządzaj relacjami i ostrożnie obserwuj jak się one rozwijają, tak aby nikt nie wyrzucił  siebie nawzajem ze statku.

 

Trailer 60 Parsecs!

Może ci się także spodobać

Zostaw Komentarz