10 najlepszych gier survivalowych ostatnich lat

przez Janusz
2 komentarze

1.ARK:survival evolved

Zobacz obraz źródłowy

Jako mężczyzna lub kobieta pozostawiony nagi, wychłodzony i umierający z głodu na tajemniczej wyspie, musisz polować, zbierać plony, wykonywać przedmioty, uprawiać ziemię i budować schronienia do przetrwania. Używaj swoich umiejętności i sprytu aby zabić, oswoić, hodować i podróżować na Dinozaurach oraz pradawnych istotach żyjących w  dziczy.

2.Rust

Zobacz obraz źródłowy

Jedynym celem w Rust jest przetrwać. Aby tego dokonać, musisz pokonać głód, pragnienie i zimno. Rozpal ognisko. Zbuduj schronienie. Zabijaj zwierzęta, aby zdobyć mięso. Chroń się przed innymi graczami i zabijaj ich, aby zjeść ich mięso. Twórz sojusze z innymi graczami i zbuduj miasto. Rób wszystko, co konieczne, aby przetrwać.

3.Subnautica

Zobacz obraz źródłowy

Zanurz się w głębiny obcego świata pełnego piękna i niebezpieczeństw. Walcz o przetrwanie tworząc ekwipunek, pilotując łodzie podwodne, kształtując teren i mierząc siły z dziką naturą. Odkryj bujne rafy koralowe, wulkany, jaskinie oraz inne ciekawe miejsca.

4.Raft

Zobacz obraz źródłowy

przyjaciółmi Twoim zadaniem jest przetrwać epicką przygodę na niebezpiecznym morzu.
Zbieraj surowce, aby przetrwać, rozbuduj swoją tratwę i uważaj na niebezpieczeństwa związane z morzem!

5.Conan Exiles

Zobacz obraz źródłowy

Gra survivalowa z otwartym światem, osadzona w świecie Conana Barbarzyńcy. Przetrwaj w wielkim, pozbawionym granic świecie, zbuduj własny dom oraz królestwo i dominuj nad wrogami w pojedynkę lub w grze wieloosobowej!

6.Hurtworld

Zobacz obraz źródłowy

Hurtworld to hardcorowa gra survival FPS z dużym naciskiem właśnie na przeżycie, które jednak nie staje się najważniejsze, kiedy zaspokoi się podstawowe potrzeby. Stworzony dla hardcorowych graczy, Hurtworld często lubi ich karać.

7.The Long Dark

Zobacz obraz źródłowy

Jasne światła rozbłyskują na nocnym niebie. Rozszalały wiatr przedziera się przez cienkie ściany drewnianego domku. W oddali słyszysz skowyt wilka. Z niepokojem spoglądasz na skąpe zapasy upchnięte w plecaku i z nostalgią wracasz do czasów przed tajemniczym zniknięciem elektryczności. Jak długo zdołasz jeszcze przetrwać?

8.The Forest

Zobacz obraz źródłowy
Jako samotny ocalały z katastrofy pasażerskiej, znajdziesz się w tajemniczym lesie walcz, aby pozostać przy życiu przed społeczeństwem mutantów. Buduj, Eksploruj. Po prostu przetrwaj i nie daj się zabić!

9.Dying Light

Zobacz obraz źródłowy

Dying Light to gra action-survival osadzona w metropolii spustoszonej przez straszliwą epidemię. Za dnia przemierzasz rozległy świat w poszukiwaniu zapasów i konstruujesz broń, aby odeprzeć ataki mieszkańców, u których zaraza wywołała głód ludzkiego mięsa.

10.DayZ

Zobacz obraz źródłowy
W sowiecki kraj Czarnoruś uderzył nieznany wirus, obracając większość ludności w szalone zombie. Jesteś jednym z ocalałych odpornych na wirusa. Zbieraj zasoby oraz bronie, buduj, walcz a przede wszystkim nie daj się zjeść przez krwiożerczych przyjaciół. Jak długo dasz radę przetrwać?

Może ci się także spodobać

2 komentarze

Piotr 24 stycznia 2019 - 11:06

JAko jedyna gra na vr to the forest . Bardzo ciekawie sie gra w 360 stopniach hehehe:)

Odpowiedz
Zuberek 6 listopada 2019 - 17:19

Dodać myśle że można spokojnie 7 Days to Die oraz subsistance :)

Odpowiedz

Zostaw Komentarz